Wynajem kontenerów biurowych / socjalnych

Wynajem kontenerów biurowych / socjalnych w Poznaniu i okolicach do 100km

Jedną z gałęzi działalności naszej firmy jest wynajem kontenerów biurowych i socjalnych. Ze względu na swoje właściwości są doskonałym wyborem na pomieszczenia zaplecza budowy, ale również jako magazyny i biuro. WC SKIP oferuje Państwu możliwość dodatkowego wyposażenia, w tym klimatyzatory, grzejniki elektryczne, czy możliwość instalacji zaplecza sanitarnego.

Gwarantujemy Państwu wynajem kontenerów i jego dostarczenie we wskazane przez Państwa miejsce, montaż oraz dalszy serwis w trakcie wynajmu.

Wynajem kontenerów biurowych i socjalnych

Dlaczego warto wynająć kontener biurowy? Jest to doskonała opcja dla firmy, która potrzebuje kompleksowego zaplecza kontenerowego, otwarcia biura, czy też utworzenia miejsca magazynowego. Oferta wynajmu kontenera jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem niż jego zakup. Nasze kontenery biurowe mogą stanowić idealne miejsce odpoczynku pracowników i zapewnić bezpieczeństwo przechowywanych na terenie budowy urządzeń, czy materiałów. Nasza firma zapewni profesjonalny serwis kontenerów w trakcie wynajmu.

Dzięki wynajmowi kontenerów biurowych / kontenerów socjalnych zyskują Państwo, dzięki:

eliminacja kosztów zakupu

łatwość zamówienia kontenera
i szybkości jego dostarczenia

dostosowanie do indywidualnych potrzeb

fachowe doradztwo
i serwis kontenerów

Nie zwlekaj, zadzwoń, zapytaj i zamów kontener biurowy:
+48 514-041-802