Wynajem umywalek przenośnych

Umywalki przenośne na wynajem

Oferujemy Państwu wynajem wyposażenia sanitarnego w wysokim standardzie. Oferujemy wynajem wraz z dowozem na wskazane miejsce, montaż oraz serwis umywalek przenośnych. Nasze umywalki plenerowe często wypożyczane są głównie na imprezy plenerowe, wszelkie wydarzenia oraz budowy.

Umożliwiamy wynajem umywalek przenośnych krótko i długoterminowo. Nasza firma zapewnia profesjonalny serwis. Dopasowujemy naszą ofertę do coraz większych potrzeb naszych klientów. Umywalki przenośne są idealnym rozwiązaniem na każdą sytuację – są niewielkich rozmiarów, posiadają pojemnik na wodę, dozownik na mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy.

wynajem umywalek przenośnych Poznań
umywalki przenośne Poznań

Nowoczesne umywalki przenośne

Wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają łatwość czyszczenia, ale także spełniają wysokie normy estetyczne. Nasze umywalki plenerowe są wypożyczane nie tylko na imprezy plenerowe i inne wydarzenia, ale także coraz częściej na place budowy.

Nie wymagają podłączenia do sieci wodno – kanalizacyjnej. Nasza firma zapewnia profesjonalny serwis w trakcie całego okresu wynajmu umywalek przenośnych. Dopasowujemy naszą ofertę do coraz większych potrzeb naszych klientów.

Zadzwoń teraz umywalkę przenośną! Wystarczy zadzwonić:
+48 514-041-802